Domy studenckie

DS. "Za Kolumnami"

DS. "Krakowiak"

DS. "Zaułek"

DS. "Atol"  - nowe atrakcyjne ceny, już od 320 zł za miejsce !!!

DS. "Akropol" (AGH)

Opłaty za miejsca w domach studenckich w roku akademickim 2017/2018 (Decyzja Prorektor ds. Studenckich) - TUTAJ

Kwaterowanie w domach studenckich na rok akademicki 2017/2018

Harmonogram kwaterowania w domach studenckich na rok akademicki 2017/2018 dostępny będzie tutaj pod koniec września 2017 r.

Akademiki na rok 2017/2018

Doktoranci, którzy zostali przyjęci na I rok studiów oraz doktoranci lat starszych, którzy nie złożyli podania o akademik w pierwszym terminie, mogą ubiegać się o przyznanie prawa do zakwaterowania w Domu Studenckim w roku akademickim 2017/2018 w drugim terminie. Podania należy składać na dzienniku podawczym w Kancelarii Uczelni,  ul. Podchorążych 2, w terminie od 4 do 28 września 2017 r., w godzinach od 7:30 do 16:00 od poniedziałku do piątku. Ubiegając się  o miejsce w akademiku, wystarczy złożyć tylko i wyłącznie podanie. Nie dołącza się żadnych dodatkowych dokumentów potwierdzających dochody.

Wzór podania:  TUTAJ

Doktoranci posiadający orzeczony stopień niepełnosprawności, podania powinni składać bezpośrednio w Biurze ds. Osób Niepełnosprawnych. Szczegóły, w tym podanie o akademik dla osób niepełnosprawnych, dostepne na stronie: www.bon.up.krakow.pl

Przypominamy, że w przypadku, gdy akademik zostanie przyznany, należy w ciagu 14 dni dokonać wpłaty tzw. opłaty rezerwacyjnej za miejsce w wysokości 405 zł, która będzie zaliczona na poczet październikowej opłaty za miejsce w domu studenckim. Szczegóły na ten temat dostępne są poniżej.

UWAGA - NOWE ZASADY REZERWACJI MIEJSC !!!

Osoby, które uzyskają prawo do zakwaterowania, na podstawie listy ogłoszonej na stronie Samorządu Doktorantów, są zobowiązane, w ciągu 14 dni od ogłoszenia tej listy lub wysłania przez Samorząd Doktorantów maila z informacją o przyznaniu akademika, do dokonania wpłaty na konto Uczelni opłaty rezerwacyjnej za miejsce w wysokości 405 zł. Opłata ta, zaliczona będzie na poczet opłaty za miejsce w akademiku za miesiac październik. W przypadku  braku zarejestrowania powyższej opłaty na koncie Uczelni, przyznane miejsce w akademiku przepada i doktorant będzie musiał ponownie składać wniosek o akademik. Szczegóły dotyczace opłaty rezerwacyjnej opisane są w § 3 Decyzji Prorektora ds. Studenckich.

Opłatę rezerwacyjną należy wpłacić na konto Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie (ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków),

nr konta w Banku PKO BP: 43 1020 2892 0000 5702 0459 9272, Kod BIC (Swift): BPKOPLPW (dotyczy przelewów z zagranicy)

kwota: 405 zł

tytuł przelewu: opłata rezerwacyjna DR za DS. NAZWA AKADEMIKA + imię i nazwisko doktoranta

Akademiki na rok 2017/2018 (ogłoszenie z maja 2017 r.)

(informacja archiwalna)

Przyjmowanie podań o przydzielenie prawa do zakwaterowania w domach studenckich na rok akademicki 2017/2018 rozpocznie się od 24 maja 2017 r.
Podania należy składać na dzienniku podawczym w Kancelarii Uczelni,  ul. Podchorążych 2, w terminie od 24 maja do 14 czerwca 2017 r., w godzinach od 7:30 do 16:00 od poniedziałku do piątku.

Akademiki na rok 2016/2017

(informacja archiwalna)

Doktoranci, którzy zostali przyjęci na I rok oraz doktoranci lat starszych, którzy wcześniej nie złożyli podania o akademik, mogą ubiegać się o przyznanie prawa do zakwaterowania w Domu Studenckim w roku akademickim 2016/2017. W tym celu powinni w terminie od 19 do 30 września 2016 r. złożyć stosowne podanie.

Podania należy składać w biurze Samorządu Doktorantów, pok. 48 B,  ul. Podchorążych 2 (tel: 12 662 6118), od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 14:00.

Wzór podania:  TUTAJ

Akademiki na rok 2016/2017 (ogłoszenie z maja 2016 r.)

(informacja archiwalna)

Przyjmowanie podań o przydzielenie prawa do zakwaterowania w domach studenckich na rok akademicki 2016/2017 rozpocznie się od 30 maja 2016 r.
Podania należy składać w biurze Samorządu Doktorantów, pok. 48 B,  ul. Podchorążych 2 (tel: 12 662 6118), w terminie od 30 maja do 17 czerwca 2016 r., w godzinach pracy biura.

Kwaterowanie w domach studenckich na rok akademicki 2015/2016

(informacja archiwalna)

Harmonogram kwaterowania w domach studenckich na rok akademicki 2015/2016 dostępny jest - TUTAJ.

Akademiki na rok 2015/2016

(informacja archiwalna)

Doktoranci, którzy zostali przyjęci na I rok studiów oraz doktoranci lat starszych, którzy nie złożyli podania o akademik w pierwszym terminie, mogą ubiegać się o przyznanie prawa do zakwaterowania w Domu Studenckim w roku akademickim 2015/2016 w drugim terminie. W tym celu powinni w terminie od 1 do 22 września 2015 r. złożyć stosowne podanie wraz z uzasadnieniem. Podania należy składać w biurze Samorządu Studentów (pok. 48 B, ul. Podchorążych 2, tel: 12 662 6118) od poniedziałku do piątku w godz. 9 do 13.