Terminarz pomocy materialnej:

Stypendium socjalne - nowy nabór wniosków na rok akademicki 2016/2017

Wszyscy studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, którzy z różnych powodów nie złożyli wniosku o stypendium socjalne na rok akademicki 2016/2017 we wrześniu i październiku 2016 r., mają teraz kolejną możliwość złożenia wniosku o stypendium socjalne na rok akademicki 2016/2017. Wnioski o stypendium socjalne można składać w terminie od 1 do 31 marca 2017 r.  W przypadku przyznania stypendium, będzie ono wypłacone z wyrównaniem od października 2016 r.

Wniosek wraz z kompletem dokumentów należy złożyć w Dziale Rekrutacji i Spraw Studenckich (pok. 14 lub 15, ul. Podchorążych 2, tel: 12 662 6039) od poniedziałku do piątku w godz. od 10:00 do 13:00 (w piątki do godz. 15:00). Wniosek o stypendium socjalne, konieczne załączniki oraz regulamin stypendialny dostępne są w zakładce "Regulamin".

Wykaz podstawowych dokumentów niezbędnych przy składaniu wniosku znajduje się TUTAJ.

Studenci powinni odpowiednio wcześniej wystąpić do właściwych urzędów o stosowne dokumenty potrzebne przy składaniu wniosku, w tym przede wszystkim o zaświadczenia o dochodach z Urzędu Skarbowego, zaświadczenia o składkach zdrowotnych z ZUS-u (czas oczekiwania nawet do dwóch tygodni !!!), zaświadczenia o zasiłku chorobowym z KRUS-u i inne.

Informacja o terminach składania wniosków o stypendium socjalne, stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych oraz stypendium rektora dla najlepszych studentów w roku akademickim 2016/2017 przez studentów rozpoczynających pierwszy rok studiów lub swój kolejny rok studiów od semestru letniego

Studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, którzy rozpoczynają pierwszy rok studiów lub swój kolejny rok studiów od semestru letniego roku akademickiego 2016/2017 mogą składać wnioski o stypendium socjalne, stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych oraz stypendium rektora dla najlepszych studentów w terminie od 1 do 31 marca 2017 r.

UWAGA: Niniejsza informacja dotyczy tylko i wyłącznie studentów I i II roku edukacji – techniczno – informatycznej studiów stacjonarnych II stopnia, 1,5 – letnich oraz studentów I roku edukacji – techniczno – informatycznej studiów niestacjonarnych II stopnia, 1,5 – letnich, a także studentów II roku informatyki (studiów stacjonarnych II stopnia, 2 – letnich),  którzy rozpoczynają studia lub swój kolejny rok studiów od semestru letniego roku akademickiego 2016/2017.

STYPENDIUM SOCJALNE:

Studenci wyżej wymienionych kierunków i roczników, mogą składać wnioski o stypendium socjalne na semstr letni roku akademickiego 2016/2017 w terminie od 1 do 31 marca 2017 r. Wniosek wraz z kompletem dokumentów należy złożyć w Dziale Rekrutacji i Spraw Studenckich (pok. 14 lub 15, ul. Podchorążych 2) od poniedziałku do piątku w godz. od 10:00 do 13:00. Wniosek o stypendium socjalne, konieczne załączniki oraz regulamin stypendialny dostępne są w zakładce "Regulamin".

STYPENDIUM REKTORA:

Studenci wyżej wymienionych kierunków i roczników, mogą składać wnioski o stypendium rektora dla najlepszych studentów na semstr letni roku akademickiego 2016/2017 w terminie od 1 do 31 marca 2017 r. Wnioski będą przyjmowane w Dziale Rekrutacji i Spraw Studenckich (pok. 14 lub 15, ul. Podchorążych 2) od poniedziałku do piątku w godz. od 10:00 do 13:00. Przed złożeniem wniosku prosimy o zapoznanie się z Regulaminem stypendialnym, przede wszystkim z paragrafami 19–21.

Studenci, którzy zostali przyjęci na I rok studiów II stopnia, a studia I stopnia ukończyli na innej uczelni, do wniosku o stypendium powinni dołączyć zaświadczenie o średniej ocen za ostatni rok, tj. załącznik nr 13.

STYPENDIUM SPECJALNE:

Studenci wyżej wymienionych kierunków i roczników, mogą składać wnioski o stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych na semestr letni roku akademickiego 2016/2017 w terminie od 1 do 31 marca 2017 r.  Wniosek wraz z kserokopią aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności należy złożyć w Biurze ds. Osób Niepełnosprawnych (pok.127, ul. Armii Krajowej 9a, DS. „Krakowiak", tel: 12 662 6670).

Informacja o terminach składania wniosków o stypendium specjalane dla osób niepełnosprawnych przez studentów ubiegających się o to świadczenie od 1 marca 2017 r.

Informujemy, że zgodnie z regulaminem stypendialnym, studenci, którzy nie składali wniosku o stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych w październiku 2016 r. lub takie stypendium nie zostało im przyznane, mają możliwość ubiegania się o to świadczenie ponownie od semestru letniego. Studenci, którzy aktualnie nie otrzymują stypendium specjalnego, mogą składać wnioski o stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych na rok akademicki 2016/2017 (semestr letni) w terminie od 1 do 17 marca 2017 r. Wniosek wraz z kserokopią aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności należy złożyć w Biurze ds. Osób Niepełnosprawnych (pok.127, ul. Armii Krajowej 9a, DS. „Krakowiak", tel: 12 662 6670).

UWAGA: Osoby, które aktualnie otrzymują stypendium specjalne nie muszą w tej chwili składać żadnych dodatkowych wniosków, gdyż stypendium to zostało im przyznane na okres od października 2016 r. do czerwca 2017 r. (lub na okres ważności orzeczenia o stopniu niepełnosprawności).